Küreselleşmenin doğal bir sonucu görülen; Dünyanın mega bir köye dönüşmesi sonucunda; bilginin ve tecrübenin değeri sürekli artmaktadır. Teknolojinin sürekli gelişmesi sonucunda sorumluluk alanları aynı oranda artmaktadır. Ancak; bu artışa karşı set gibi duran, günün 24 saat oluşudur. Teknolojik imkanlar ne kadar artsa da, o hep sabit durmaktadır.

   Böyle olunca da; sizin dışınızda, hazır, sizin kalitenizde bilgiye ve tecrübeye sahip araçlar kullanmak şart oluyor. Bu araçlar genelde danışmanlıklar vasıtasıyla sağlanır. Danışman kişi, profesyonel birikimi sonucunda, sizin elde etmek için zaman ve bazen de yüksek meblağlar ayıracağınız konuda hazır bilgiye sahip kişidir. Deneyimlerinden dolayı bunu size yoğun ve eksiksiz verecek durumdadır. Yapacağınız işbirliği ile, deneme-yanılma girişiminden kurtulur direk amacınıza yönelmiş olursunuz.

   Hedefe ulaşırken, araçlarla uğraşmak yerine, siz hedefe kitlenmiş durumda çalışmalarınızı yürütme imkanı kazanırsınız. Bizler de almış olduğumuz mühendislik eğitimi ve 18 senelik profesyonel çalışmanın sonunda; şarap ve düşük alkollü içecekler konusunda, Yunanca eğitimi ve tercümeleri ile bir yatırım öncesi düşünülmesi gerekenler ve bunların planlanması konusunda size destek olmaya hazır olduğumuzu görmekteyiz.

   Tek başınıza kocaman bir kayayı yerinde oynatamazsınız. Ancak önce küçük çakıllarla başlayıp; sonra da küçük taşları yerinden oynatabilirsiniz. Biraz daha çaba göstererek taşları ve daha büyükçelerini yerinden oynatarak büyük kayanın sabitlendiği noktada dengesiz hale gelmesini sağlayarak yerinden oynatmış olursunuz. İşte bu, işin püf noktası!

   Vaktiniz değerli ve amacınıza ulaşırken yalnızca esas konunuzla ilgilenmek istiyorsanız; her şeyin bir püf noktası var diyen bizlerle çalışın. Küçük bir öneri bile bazen sizin için çok değerli olabilir...

 

Hakkımda Şarap Danışmanlığı Yunanca Dersler Tercümeler Yatırım danışmanlıkları İletişim